akcininkas

ãkcininkas,smob. (1) akcijų (vertybinių popierių) turėtojas.

Dictionary of the Lithuanian Language.

Look at other dictionaries:

  • akcininkas — ãkcininkas, ãkcininkė dkt. Visúotinis ãkcininkų susirinki̇̀mas …   Bendrinės lietuvių kalbos žodyno antraštynas

  • akcininkė — ãkcininkas, ãkcininkė dkt. Visúotinis ãkcininkų susirinki̇̀mas …   Bendrinės lietuvių kalbos žodyno antraštynas

  • kolektyvinio investavimo subjekto dalyvis — statusas Aprobuotas sritis kolektyvinio investavimo subjektų veikla apibrėžtis 1. Investicinio fondo bendraturtis ar investicinės bendrovės akcininkas. 2. Kolektyvinio investavimo subjekto investicinių vienetų ar akcijų įsigijęs arba į tikrąją… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • unitholder of the collective investment undertaking — kolektyvinio investavimo subjekto dalyvis statusas Aprobuotas sritis kolektyvinio investavimo subjektų veikla apibrėžtis 1. Investicinio fondo bendraturtis ar investicinės bendrovės akcininkas. 2. Kolektyvinio investavimo subjekto investicinių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • patikos ir bendrovių steigimo ir administravimo paslaugų teikėjas — statusas Aprobuotas sritis valstybės finansų sistemos apsauga apibrėžtis Bet koks fizinis ar juridinis asmuo, kuris verslo tikslais bet kurias iš toliau išvardytų paslaugų teikia tretiesiems asmenims: 1) steigia bendroves ar kitokius juridinius… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • prestataire de services aux sociétés et fiducies — patikos ir bendrovių steigimo ir administravimo paslaugų teikėjas statusas Aprobuotas sritis valstybės finansų sistemos apsauga apibrėžtis Bet koks fizinis ar juridinis asmuo, kuris verslo tikslais bet kurias iš toliau išvardytų paslaugų teikia… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • trust and company service provider — patikos ir bendrovių steigimo ir administravimo paslaugų teikėjas statusas Aprobuotas sritis valstybės finansų sistemos apsauga apibrėžtis Bet koks fizinis ar juridinis asmuo, kuris verslo tikslais bet kurias iš toliau išvardytų paslaugų teikia… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bankininkas — bankininkas, ė smob. (1) DŽ, Kn banko savininkas, stambus banko akcininkas, bankų verteiva: Delegacijoj buvo ir vienas bankininkas rš …   Dictionary of the Lithuanian Language

  • dalininkas — daliniñkas ( inỹkas), ė smob. (2), dãlinykas (1) Plv, Vlkv 1. CII60, K bendrininkas, dalyvis: Taps dalinykù malonės DP31. Visi su manimi malonės dalinykais este VlnE123. Kuris jį sveikin, tas dalinyku darosi ano piktų darbų BPII165. Taptume… …   Dictionary of the Lithuanian Language

  • owner (owners) — savininkas statusas Aprobuotas sritis įmonių restruktūrizavimas ir bankrotas apibrėžtis Įmonės dalyvis: akcininkas ar akcininkų grupė, kuriam priklausančios akcijos suteikia ne mažiau kaip 1/10 visų balsų, individualios įmonės savininkas,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.